NÁŠ ZÁVAZEK K ROZMANITOSTI, ROVNOSTI A ZAČLENĚNÍ

3. listopadu 2020

NÁŠ ZÁVAZEK K ROZMANITOSTI, ROVNOSTI A ZAČLENĚNÍ
Diverzita, spravedlnost a začlenění

Začátkem tohoto roku jsme oznámili Thousand závazků a pokrok směrem ke zvyšování rozmanitosti naší společnosti, nyní i v budoucnu.  

Víme, že nemůžeme skoncovat se systémovým rasismem za a , a to je jen první krok na a cestě. Jsme odhodláni dělat práci a podnikat tuto cestu den za dnem a sdílet náš pokračující pokrok s vámi všemi. 

Zde jsou závazky, které jsme přijali, a několik aktualizací toho, co jsme udělali za posledních několik měsíců.


VYROVNÁNÍ DARU 

Zavázali jsme se vyrovnat 100 % darů našeho týmu organizacím zabývajícím se rasovou spravedlností. Prostřednictvím naší iniciativy pro párování darů jsme darovali 54 466,00 Kč organizacím jako Equal Justice Initiative a NAACP Legal Defense Fund.

Vpřed, Thousand rozšiřuje naše Thousand dává dárcovský program. Každý rok věnujeme 27 233,00 Kč každému z našich zaměstnanců, aby přispěli na organizaci podle vlastního výběru. V minulosti byly tyto dary zaměřeny na iniciativy udržitelnosti prostřednictvím našeho partnerství s 1 % pro planetu. Od nynějška otevřeme prospěšné organizace Thousand Gives tak, aby zahrnovaly neziskové organizace zaměřené na rozmanitost a spravedlnost, kromě příčin udržitelnosti.

ROZMANITOST, ROVNOST A INkluzivní (DEI) ŠKOLENÍ

Pořádali jsme 6týdenní knižní a zaměřený na knihu Razítko Ibram X. Kendi, s tím, že Thousand poskytne knihu všem členům týmu, kteří o to požádali. 

Investovali jsme také do dalšího školení a vzdělávání DEI pro celý náš tým. Zapsali jsme se do online kurzu Brita Barrona, Pochopení rasismu 101, s povinnou účastí všech členů týmu.  

Nadále se účastníme setkání všech týmů, abychom prozkoumali historii rasismu; diskutovat o poučení o systémovém rasismu; a vytvořit taktické akční plány pro začlenění antirasismu do našeho osobního a profesního života.

FIRMA DEI AUDIT

Pokračujeme v posuzování toho, jak by Thousand měl začlenit DEI do naší podnikové struktury tím, že provádíme a audit našeho podnikání, který us pomůže pochopit, kde se musíme zlepšit a co můžeme udělat.
Do budoucna pokračujeme v posuzování, jak můžeme implementovat zásady, které zvyšují rozmanitost do struktury našeho podnikání.

ZÁSADY SPOLEČNOSTI

Aktualizovali jsme naše zásady náboru, abychom stanovili, že nepostoupíme do procesu konečného výběru, dokud nebudeme mít alespoň jednoho kandidáta z a prostředí jako jednoho z našich 3 nejlepších finalistů.


Od letošního roku jsme také učinili Juneteenth (19. června) oficiální placenou dovolenou pro Thousand , abychom našemu týmu dali čas a prostor k zamyšlení a dozvědět se více o americké minulosti a o tom, jak být aktivnější proti rasismu. posun vpřed.

Do budoucna pokračujeme v posuzování, jak můžeme implementovat zásady, které zvyšují rozmanitost do struktury našeho podnikání.

AKTUALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK

Zavázali jsme se přehodnotit naše webové stránky, aby přesněji odrážely naše hodnoty a více informací o našem pokroku DEI. Tento blogový příspěvek je jen prvním krokem tímto směrem. Na začátku roku 2021 sledujte naši stránku, která popisuje naše hodnoty, náš závazek vůči nim a naši pokračující cestu k jejich dosažení.

Děkujeme, že jste se us připojili na naší cestě a že us vedete k odpovědnosti za pozitivní změny. 


Zůstat v kontaktu