Prázdninové centrum plnění přání je uzavřeno

19. prosince 2019

Prázdninové centrum plnění přání je uzavřeno
Centrum pro plnění tisíců prázdninových přání

Rozhodli jsme se letos o prázdninách udělat něco trochu jiného. Otevřeli jsme Holiday Wish Fulfillment Center a vytvořili zbrusu nové oddělení, které se věnuje pouze tomu, abychom splnili vaše přání k svátku, ať už jsou velká nebo malá. S přáními od 283,00 Kč od helmy až po výlet Disney Světe, náš tým pro plnění přání splnil více než 300 přání za pouhé 3 týdny.


Otevřeli jsme Holiday Wish Fulfillment Center, protože věříme, že svátky jsou o šíření laskavosti ve všem, co děláme – doufáme, že jste všichni cítili naši lásku v tomto svátečním období, protože jsme se snažili splnit vaše přání.

V zákulisí týmu pro plnění přání: 

  1. 9:30–10:30: denní setkání přání
  2. 10:30–11:30: Ruční psaní 30–40 poznámek
  3. 11:30-13:00: Run to Target, obchody s koly, obchody s uměleckými potřebami, knihkupectví a další a vyzvedněte si přání
  4. 13:00–14:00: Přejete si odeslání
Centrum pro plnění tisíců prázdninových přání

To nejlepší z centra pro plnění prázdninových přání

Během 20 dnů náš tým obdržel přes 300 přání – a my jsme se snažili všechna splnit (některá doslova, některá obrazně). Zde je několik našich oblíbených přání, která jsme splnili přesně tak, jak jste se zeptali:

1. "Moje 35leté dceři byla minulý rok diagnostikována RS, která vážně ovlivnila její pohyblivost. Přál bych si, aby měla kolo, na kterém by mohla znovu jezdit se svými dětmi." – Judy M.

2. "Naše LGBTQ centrum má spoustu mladých lidí, kteří jezdí na kole, aby navštěvovali mimoškolní programování, ale nemají helmy. Pro mnoho z těchto dospívajících je to jediné místo, kde lidé používají svá zvolená zájmena. Mohl byste jim poskytnout helmy?" – Nicholas G.

3. "Mým přáním je, aby moje partnerka měla dost peněz na to, aby si mohla koupit učební osnovy a vybavení pro její třídu ve 4. třídě." – Sarah W.

A zde jsou některá z našich oblíbených přání, u kterých jsme museli být trochu kreativní:

Centrum pro plnění tisíců prázdninových přání

"Dovolená na Bora Bora by byla pěkná!"  – Sarah D.

Centrum pro plnění tisíců prázdninových přání

"Chtěl bych nějaké peníze navíc na dovolenou." - Mandi J.

Centrum pro plnění tisíců prázdninových přání

"Překvap mě... Bum, tvůj tah." Eric O. 

(^ útulný uvnitř!)


Pro nás bylo největší částí HWFC poznání, jak soucitná, velkorysá a obětavá je naše komunita. PŘES 40  z vás nás požádali o dar různým organizacím, včetně People for Bikes, Save the Children a St. Jude Children's Hospital, v celkové výši přes 40 940,00 Kč darovaných neziskovým organizacím prostřednictvím naší kampaně. VÍCE NEŽ 35 z vás požádali o bezplatnou výbavu na dárek svým blízkým. A VÍCE NEŽ 15 z vás si přáli nějakou verzi míru, radosti a štěstí pro své přátele, rodinu a úplně cizí lidi.

Centrum pro plnění tisíců prázdninových přání

Děkujeme za zaslání přání do Centra plnění prázdninových přání. Nyní máme z pracovních důvodů zavřeno... ale možná nás tu příští rok zase uvidíte. Šťastné svátky!

Tým centra pro plnění tisíců prázdninových přání


Zůstat v kontaktu