TISÍC DARŮ 2022

19. ledna 2022

TISÍC DARŮ 2022
Kup jeden, jeden dej

Od roku 2018 podporujeme náš tým, aby naplňoval své hodnoty prostřednictvím našeho programu Tisíc dávek. Každý rok dáváme každému členovi našeho týmu 29 392,00 Kč, aby přispěl neziskové organizaci dle vlastního výběru. 

V letošním roce náš tým přispěje 558 434,00 Kč na širokou škálu věcí – od poskytování jídla rodinám v nouzi až po ochranu našich národních parků. Seznamte se s některými členy našeho týmu a organizacemi, které si níže vybrali.Přátelé řeky LA

Přátelé řeky la

"Miluji to, co Friends of Los Angeles River dělá pro zvýšení spravedlivého přístupu a revitalizaci řeky LA. Chci mít možnost ovlivnit místní oblast, kterou často navštěvuji." – Chloe, manažerka kreativních služeb

Rodinná centra El nido

PROJECTQ

"ProjectQ je skvělá organizace přímo v mém sousedství, která poskytuje bezpečný prostor pro LGBTQIA+ mládež zabývající se nejistotou bydlení." – Steve, produktový manažer pro růst

Pěstujte cyklistický základ

Chraňte naše zimy

"Už nějakou dobu sleduji Protect Our Winters a stojím si za tím, co dělají, a za akcemi, které podnikají na ochranu naší přírody." – Dustin, vedoucí skladu

V průběhu let se náš tým vzdal 881 738,00 Kč, aby bojoval za věci, na kterých nám záleží, prostřednictvím Thousand Gives. Jako značka, která se řídí našimi vlastními základními hodnotami, jsme poctěni a nadšeni, že můžeme posílit náš tým, aby byl svět lepším místem.


Zůstat v kontaktu