THOUSAND DARŮ 2022

19. ledna 2022

THOUSAND DARŮ 2022
Kupte jednu, dejte jednu

Od roku 2018 podporujeme náš tým, aby naplňoval své hodnoty prostřednictvím našeho programu Thousand dávek. Každý rok dáváme každému členovi našeho týmu 27 233,00 Kč, aby přispěl neziskové organizaci dle vlastního výběru. 

Tento rok náš tým přispěje 517 426,00 Kč na a škálu věcí – od poskytování jídla rodinám v nouzi až po ochranu našich národních parků. Seznamte se s některými členy našeho týmu a organizacemi, které si níže vybrali.Přátelé řeky LA

PŘÁTELÉ ŘEKY LA

"Miluji to, co Friends of Los Angeles River dělá pro zvýšení rovného přístupu a revitalizaci řeky LA. Chci mít možnost ovlivnit a oblast, kterou často navštěvuji." – Chloe, manažerka kreativních služeb

Rodinná centra El Nido

PROJECTQ

"ProjectQ je skvělá a přímo v mém sousedství, která poskytuje a prostor pro LGBTQIA+ mládež zabývající se nejistotou bydlení." – Steve, produktový manažer pro růst

Grow Cycling Foundation

CHRAŇTE NAŠE ZIMY

"Už a dobu sleduji Protect Our Winters a stojím si za tím, co dělají, a za akcemi, které podnikají na ochranu naší přírody." – Dustin, vedoucí skladu

V průběhu let se náš tým vzdal 816 988,00 Kč, aby bojoval za věci, na kterých nám záleží, prostřednictvím Thousand Gives. Jako a , která se řídí našimi vlastními základními hodnotami, jsme poctěni a nadšeni, že můžeme posílit náš tým, aby byl svět a místem.


Zůstat v kontaktu